• Lid van ANBOS

Biologique Recherche mega populair!

Dat Biologique Recherche een succes zou worden, dat had ik wel verwacht. Anders neem je een merk natuurlijk niet. Maar dít succes, dat had ik niet verwacht. Bijna wekelijks een bestelling doen, zoveel nieuwe klanten, zoveel mensen die me berichten: is het ook iets voor mij?

In mei had ik een feestje en een vriendin gebruikte alleen de producten van Biologique Recherche omdat ze te ver weg woont om op regelmatige basis een behandeling te kunnen ondergaan. 
Haar vriendinnen vroegen hoe haar huid zo mooi was geworden. Ze kijkt me aan en vraagt: "Heb jij iets gezegd?"
Ik had niets gezegd! Ze vertelde dat ze sinds een aantal maanden de producten van Biologique Recherche gebruikte en dat haar huid inderdaad zo mooi was geworden. 
Je raadt het al: één van haar vriendinnen is ook helemaal vanuit België naar mij gekomen voor een behandeling en om haar huidverzorging om te laten zetten naar Biologique Recherche.

Resultaten liegen niet. Biologique Recherche bestaat al sinds 1970. Het wordt gebruikt in de allerbeste en allermooiste spa's en hotels ter wereld. Het wordt gebruikt door de grootste sterren ter wereld. En sinds dat ik er mee werk in Helmond zijn er al 2 aanvragen van andere salons uit Helmond gekomen (die het niet krijgen, overigens...).

Hoe zou dat komen denk je ?????

Naar het overzicht

Hi Yvonne! Mijn eerste indruk; tijd te kort met jou! Bij de eerste handaanraking wist ik ; ik lig bij een vakvrouw in de ‘wolken’ stoel! ???? je greep gaf me direct vertrouwen. Wat ik nu allemaal... lees meer

- Lisette - via Salonized

Wil je niets missen?

Wil je graag informatie ontvangen over behandelingen, producten en algemene informatie over je huid en je gezondheid, schrijf je dan in voor de nieuwsbrief.

Decoded-Skin-Logo
LOGO-Biologique Recherche-RVB
Logo-pHformula-transparant
THOCLOR-LOGO-ZWART
MELINE-LOGO-zonder-achtergrond
iDEALPostNL